Pobieranie

Wersja:Asystent Geodety v1.5
Data aktualizacji:2013-01-20
System operacyjny:Android 2.3, 3.x, 4.x
Wielkość pliku:9.1 MB
Pobieranie:
Pobierz program

Zmiany:Zmiany:
  • poprawiono import plików
  • dodano angielską wersję językową
  • dodano możliwość nawigacji do wybranego punktu
Licencja:Przeczytaj treść licencji

Instalacja

Po pobraniu pliku AsystentGeodety.apk z niniejszej strony należy przesłać go na urządzenie poprzez kabel USB lub w inny sposób. Można także plik programu pobrać bezpośrednio z urządzenia. Następnie należy uruchomić plik instalatora i postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażą się na ekranie.

Uwaga! - Ponieważ nasza aplikacja nie znajduje się w sklepie Google aby ją zainstalować może być konieczne zaznaczenie opcji Nieznane źródła w ustawieniach telefonu. Dopiero po zaznaczeniu tej opcji możliwe jest instalowanie programów pochodzących z innych miejsc niż tylko oficjalny sklep Google Play. Aby zaznaczyć tę opcję należy wejść w Ustawienia telefonu, zakładkę Bezpieczeństwo i zaznaczyć Nieznane źródła.

Wersja darmowa

Po zainstalowaniu aplikacji pobranej z tej strony uruchomiona ona zostanie na licencji FREE (darmowej). Licencja ta umożliwia korzystanie z programu przez nieograniczony czas. Nie wszystkie funkcje są jednak dostępne. Wersja darmowa obsługuje np. maksymalnie 20 punktów! Po zakupieniu pełnej licencji (PROFESSIONAL) wszystkie ograniczenia zostaną automatycznie zdjęte. Żadne wprowadzone dane nie zostaną utracone.

Strona Asystent-Geodety.pl stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Dowiedz się więcej lub Zamknij to okno